Адрас райвыканкама: Рэспубліка Беларусь, Мінская вобласць, 223411 г. Узда, вул. Савецкая, 22.

Тэлефон прыёмнай: (8-01718) 65-5-07

Факс прыёмнай райвыканкама: (8-01718) 65-3-57

Для дзелавой перапіскі e-mail:
info@uzda.gov.by

Для зваротаў грамадзян і юрыдычных асоб
e-mail:
uzdarai@gmail.com

Царква ў г. Узда
Царква ў г. Узда
Галоўная / Дошка гонару Уздзенскага раёна

Дошка гонару Уздзенскага раёна

Рашэннем Уздзенскага раённага выканаўчага камiтэта ад 4 лютага 2016 г. № 135 «Аб Дошцы гонару Уздзенскага раёна» за дасягнутыя высокія паказчыкі сацыяльна-эканамічнага развіцця Уздзенскага раёна, забеспячэнне высокіх паказчыкаў працоўнай і выканальніцкай дысцыпліны Пераходзячыя Ганаровыя сцягі Уздзенскага раённага выканаўчага камітэта ўручаны і занесены на Дошку пашаны Уздзенскага раёна арганізацыі

таварыства з дадатковай адказнасцю «АйВекаБуд»;

раённае сельскагаспадарчае ўнітарнае прадпрыемства «Саўгас «Гарадок»;

дзяржаўная ўстанова «Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага

абслугоўвання насельніцтва Уздзенскага раёна»;

Дзешчанскі сельскі выканаўчы камітэт.

За дасягнутыя высокія паказчыкі сацыяльна-эканамічнага развіцця Уздзенскага раёна, забеспячэнне высокіх паказчыкаў працоўнай і выканальніцкай дысцыпліны занесены на Дошку гонару Уздзенскага раёна перадавікі працоўных калектываў - лепшыя па прафесіі:

Варанцова Людміла Міхайлаўна, сацыяльны работнік аддзялення сацыяльнай дапамогі дома ГУ «Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва Уздзенскага раёна»;

Грыневіч Аляксандр Анатольевіч, фармоўшчык шклопластыкавых вырабаў ТАА «Белкарпластык»;

Давыдчык Антон Аляксандравіч, начальнік варты ПАВЧ № 1 г. Узда Уздзенскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях;

Даўнаровіч Яўген Анатольевіч, майстар вытворчага навучання

УА «Уздзенскі дзяржаўны сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй»;

Дземух Слава Леанідавіч, трактарыст-машыніст ААТ «Лiтвяны-Агра»;

Дубовік Таццяна Міхайлаўна, дырэктар ЦБП № 625 ААТ «АСБ Беларусбанк» у г. Узда;

Драпей Зінаіда Аляксандраўна, прыёмшчык комплекснага прыёмнага пункта аг. Хатляны КУП «Уздзенскі РКБО»;

Жылінская Людміла Валянцінаўна, выкладчык па класе акардэонаДУА «Уздзенская дзіцячая школа мастацтваў»;

Карачун Сяргей Генадзевіч, машыніст помпавых установак 2 разраду водаадвядзення РУП «Уздзенская ЖКГ»;

Ліпай Тамара Тадэвушаўна, загадчык ГУДО «Уздзенскі цэнтр развіцця дзіцяці «Вясёлка»;

Ліпай Леанід Віктаравіч, кіроўца ААТ «Уздзенскі»;

Ламака Юрый Сцяпанавіч, ветэрынарны ўрач племянной фермы № 3 ўчастка 2 СУП «Агракомплекс «Белая Русь»;

Махнач Зінаіда Віктараўна, памочнік урача-гігіеніста ДУ «Уздзенскі раённы цэнтр гігіены і эпідэміялогіі»;

Назаранка Святлана Паўлаўна, начальнік крымінальна-выканаўчай інспекцыі міліцыі грамадскай бяспекі аддзела ўнутраных спраў Уздзенскага раённага выканаўчага камітэта;

Туміловіч Ніна Адамаўна, намеснік галоўнага бухгалтара, бухгалтара па жывёлагадоўлі ААТ «Наднёман»;

Петрыкаў Сяргей Міхайлавіч, кіроўца ААТ «ПМК № 69»;

Чаберкус Сяргей Уладзіміравіч, настаўнік тэхнічнай працы ДУА «Уздзенская сярэдняя школа № 2 імя К.К.Крапiвы»;

Чарнавус Аляксандр Пятровіч, станочнік 5 разраду вытворчага

лесаперапрацоўчага ўчастка «Закрэўшчына» ДЛГУ «Уздзенскі лясгас»;

Шэмет Уладзімір Міхайлавіч, машыніст укладчыка асфальтабетону 7-га разраду філіяла КУП «Мінскаблдарбуд» - «ДРБУ № 163»;

Шыдлоўская Наталля Васільеўна, швачка ТАА «Марк Формэль».


Архіў

Інтэрнэт-рэсурсы